Placeholder 32x32

Dzwoniące rolki Zdobądź dobre rolki następnie podnieś czubek przedniej stopy, aby zaciągnąć hamulec i usiądź wygodnie. „Gdy będziesz dalej wciskać hamulec”, mówi Fondran, „dostaniesz trochę więcej nożyczek, aż całkowicie się zatrzymasz”. Jeśli zastosujesz się do tych wszystkich wskazówek, zazwyczaj szybciej nauczysz się jeździć na łyżwach. Podzieliłem się tym artykułem z jednym z moich krewnych, który właśnie dostał swoje nowe rolki i był gotowy do nauki. I zrobił się naprawdę dobry pod koniec drugiego tygodnia nauki, był w stanie z łatwością ślizgać się po mieście i mieście. Powtarzam, nie mówię, że jeśli zastosujesz się do tych wszystkich wskazówek, w ciągu kilku dni praktyki opanujesz jazdę na rolkach jhrndiasd83123. Każdy uczy się we własnym tempie, niektórzy nauczą się jeszcze szybciej, a niektórzy mogą zająć trochę więcej czasu. Teraz poniżej podzieliłem się kilkoma wskazówkami dla początkujących, gdy dopiero zaczynasz. Nauka zatrzymania Jak często jeździsz na łyżwach

32x32

Nie bój się upaść Podróż innych rolkarzy Jak długo zajęła mi nauka jazdy na rolkach? Jeździć na każdej nodze indywidualnie, jeśli na początku nie jesteś w stanie jeździć na łyżwach. Po prostu zdejmij łyżwy z jednej nogi i zacznij jeździć tylko jedną nogą. (Pomogło to wielu osobom, w tym mnie, na początku, ponieważ wiele osób ma trudności z utrzymaniem równowagi. „Stamtąd”, mówi, „nauczyliśmy skrętu równoległego”. Aby wykonać ten ruch, zacznij od cięcia stóp, co oznacza, że ​​​​jeden jest z przodu, a drugi z tyłu, oba zestawy palców są skierowane do przodu. Następnie obróć się do zakrętu tak, aby stopa najbliżej kierunku, w którym chcesz skręcić, znajdowała się na zewnętrznej krawędzi łyżwy. Skręt równoległy jest nieco bardziej przerażający niż skręt w kształcie litery A, ale jest też bardziej zwrotny. Nowi łyżwiarze zazwyczaj chcą mieć szerokie stopy i trzymać się wewnętrznych krawędzi łopatek, więc według Fondrana ten skręt jest najlepszy dla początkujących. Ta treść jest importowana z YouTube. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

32x32

„Jednym z pierwszych sposobów, w jaki uczymy ludzi skręcać, jest skręcanie w kształcie litery A” — mówi Fondran. Jej wskazówki, jak opanować ten ruch: Po pierwsze, przyjmij szerokie rozstawy — Twoje stopy powinny być szersze niż ramiona i biodra, aby rolki mogły swobodnie przylegać do wewnętrznych krawędzi. Następnie naciśnij stopę przeciwną do kierunku, w którym chcesz skręcić. (Na przykład, jeśli skręcasz w prawo, naciśnij lewą łyżwę.) Kiedy uderzysz w chodnik, pomyśl o zgięciu kolan.